Series
Ratings
293
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
REBORN!Rated ★ 5.0
WATER BOYSRated ★ 4.0
Strawberry NightRated ★ 4.0
Blue Spring RideRated ★ 3.5
A Song to the SunRated ★ 3.5
Antique: Western Antique Cake ShopRated ★ 3.5- Black ButlerRated ★ 4.0
Switch Girl!! Season 1Rated ★ 3.5
Sky of LoveRated ★ 3.5
99 Days with the SuperstarRated ★ 3.5- 世にも奇妙な物語Rated ★ 4.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 3.5
Freeter, Ie o KauRated ★ 3.5
Code Blue Season 2Rated ★ 4.0
Galileo ZeroRated ★ 5.0
The Locked Room MurdersRated ★ 3.5
BOSSRated ★ 5.0- OuroborosRated ★ 3.5
HERO2014Rated ★ 4.0