Series
Ratings
40
The West WingRated ★ 4.0
The West WingRated ★ 4.5
The West WingRated ★ 4.5
The West WingRated ★ 5.0
The West WingRated ★ 5.0
The West WingRated ★ 5.0
The West WingRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 0.5
The NewsroomRated ★ 1.0
Designated SurvivorRated ★ 0.5
How to Get Away with MurderRated ★ 0.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 3.5