Titles you rated
The Apothecary DiariesRated ★ 3.0
The Invisible Man and His Soon-to-Be WifeRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.0
Kowloon Generic RomanceRated ★ 2.5
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 4.0- 풍향고Rated ★ 3.5
Makubes no 23 jiRated ★ 3.5
Yano-kun's Ordinary DaysRated ★ 3.0- 틈만나면,Rated ★ 2.5
- 식스센스: 시티투어Rated ★ 2.0
- 식스센스: 시티투어Rated ★ 2.0
GBRB: Reap What You SowRated ★ 3.5- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 3.0
Just an ExcuseRated ★ 3.5- 식덕후Rated ★ 3.5
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 4.0
Hitori de ShinitaiRated ★ 3.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0