Movies
Ratings
989
Project Hail MaryRated ★ 5.0
SpencerRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.5
All the Empty RoomsRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
ActressesRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 5.0
A House of DynamiteRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.0