Movies
Ratings
39
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The StudentRated ★ 4.0
Aladdin and the King of ThievesRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
Harmful InsectRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
HanbandoRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 3.0
GravityRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
PietaRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0