Movies
Ratings
172
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
CreepyRated ★ 3.0
RangoRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
One Piece: Baron Omatsuri and the Secret IslandRated ★ 3.5
The Act of KillingRated ★ 5.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.5
Send HelpRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The World's EndRated ★ 4.5
Hot FuzzRated ★ 4.5
The Running ManRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
DownfallRated ★ 4.5
The UnforgivenRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5