Movies
Ratings
51
Sue, Mai & Sawa: Righting the Girl ShipRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Set Me FreeRated ★ 3.5
Searching for Sugar ManRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
The Bride with White Hair 2Rated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 4.5
CopacabanaRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
The Jane Austen Book ClubRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.0
Rainbow SongRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 5.0