Series
Ratings
44
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Earth ArcadeRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 2.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 2.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
BargainRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 2.5
Girl From NowhereRated ★ 1.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.5
Soundtrack #1Rated ★ 1.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.5
Nevertheless,Rated ★ 4.0