Series
Ratings
193
Melo MovieRated ★ 5.0
Farming Life in Another WorldRated ★ 3.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 3.5
Smile Down the RunwayRated ★ 1.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
DickinsonRated ★ 2.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
ChihayafuruRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 5.0
Gal & DinoRated ★ 4.0