Movies
Ratings
106
Alien: RomulusRated ★ 3.5
The Science of SleepRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 4.0
Singin' in the RainRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Dilili in ParisRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 3.5
FrankRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 3.5
Please Stand ByRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0