Series
Ratings
15
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 3.5
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
Call of the Night Season 2Rated ★ 3.5
Call of the NightRated ★ 3.5- Soul EaterRated ★ 4.5
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
A Certain Scientific Railgun TRated ★ 3.5
A Certain Scientific Railgun SRated ★ 3.5
A Certain Scientific RailgunRated ★ 3.5