Series
Ratings
80
The Last DanceRated ★ 3.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
The Witcher Season 3Rated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
PlutoRated ★ 3.5
The Eminence in Shadow Season 2Rated ★ 3.5
The Eminence in ShadowRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Fire ForceRated ★ 2.5
AjinRated ★ 3.0- AjinRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 3.5
Inuyashiki: Last HeroRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.5