Titles you rated
She Was PrettyRated ★ 1.0- EXchange Season 3Rated ★ 0.5
EXchange Season 2Rated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
EXchange Season 1Rated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 2.0- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 3.0
Never Have I EverRated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.0
Extraordinary YouRated ★ 1.5
Love Alarm Season 2Rated ★ 2.0
Love AlarmRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 2.0
The Office Blind DateRated ★ 1.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 0.5