Movies
Ratings
37
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 1.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
ReboundRated ★ 3.5