Series
Ratings
148
Badly In Love Season 1Rated ★ 5.0- おっさんずラブ SPRated ★ 3.0
Ossan's LoveRated ★ 3.0
WaywardRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
BITCH X RICHRated ★ 3.5- Sumomomo Momomo: The Strongest Bride on EarthRated ★ 5.0
Say I Love YouRated ★ 5.0
Fushigi Yuugi: The Mysterious PlayRated ★ 5.0
We Were ThereRated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
NANARated ★ 5.0
Blue Spring RideRated ★ 5.0- 장금이의 꿈 1기Rated ★ 5.0
- Cheeky AngelRated ★ 5.0
- Cosmic Baton Girl Comet-sanRated ★ 5.0
- 장금이의 꿈 2기Rated ★ 5.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
Bleach: The SubstituteRated ★ 5.0