Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The Vast of NightRated ★ 3.0
NurembergRated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 4.5
The Truth BeneathRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
The Wonderful Story of Henry Sugar and Three MoreRated ★ 3.5
Hunter KillerRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
SupersonicRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
SoulmateRated ★ 4.0