Movies
Ratings
122
ShrekRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Examination Hell of RaichuRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 2.5
The MatchRated ★ 2.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5- The UglyRated ★ 1.0
KOKUHORated ★ 3.5
The Color of PomegranatesRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the Re;surrectionRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0