Series
Ratings
53
Steins;Gate 0Rated ★ 3.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 4.5
Serial Experiments LainRated ★ 4.0
Takopii's Original SinRated ★ 3.0
Welcome to the N.H.K.Rated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 3.5- K-ON!Rated ★ 3.0
FLCLRated ★ 5.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 2.5
- Mysterious JokerRated ★ 2.5
Loki Season 2Rated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Sgt. FrogRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 2.5- 유희왕 1기Rated ★ 3.0
Yo-Kai WatchRated ★ 2.5