Titles you rated
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
My Father is StrangeRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 2.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 3.0