Series
Ratings
48- Three Idiots in KenyaRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
UzumakiRated ★ 1.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Planet EarthRated ★ 5.0
The HuntRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
- FirpoRated ★ 2.5