Series
Ratings
18- Tyrant Season 1Rated ★ 1.0
- State of PlayRated ★ 1.5
The Walking Dead Season 10Rated ★ 1.0
The Walking Dead Season 9Rated ★ 2.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 1.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 1.5
The Walking DeadRated ★ 1.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 1.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 1.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
Mob CityRated ★ 1.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0