Series
Ratings
34
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 5.0- Old Enough! Season 2Rated ★ 5.0
Old Enough! Season 1Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 5.0