Movies
Ratings
837
The Big SwindleRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 5.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Lost in StarlightRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 2.5
Men in Black IIRated ★ 4.0
CureRated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Ron’s Gone WrongRated ★ 3.0
The French DispatchRated ★ 3.5
The Darjeeling LimitedRated ★ 3.5