Titles you rated
Rick and MortyRated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 4.0- Doctor Who 50th Anniversary: The Day of the DoctorRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
DisenchantmentRated ★ 3.0
DisenchantmentRated ★ 3.0
DisenchantmentRated ★ 3.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0