Series
Ratings
130
Sgt. FrogRated ★ 3.5
The Law of UekiRated ★ 4.0- 나루토 5기Rated ★ 3.5
- 나루토 4기Rated ★ 3.5
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 3.5
- 나루토 2기Rated ★ 4.0
NARUTORated ★ 4.0
Live Up To Your NameRated ★ 3.0
The K2Rated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 3.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.5
LiveRated ★ 3.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0
Designated Survivor season 2Rated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Mr. QueenRated ★ 3.5
StartupRated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5