Movies
Ratings
53
No Other ChoiceRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
CureRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.0