Titles you rated
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 5.0
MaterialistsRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 5.0
KOKUHORated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Blue Gate CrossingRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 5.0
After YangRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0