Movies
Ratings
508
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
Moana 2Rated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
SmugglersRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0