Titles you rated
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Shugo Chara!Rated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.5