Titles you rated
Cowboy BebopRated ★ 5.0- My Little MonsterRated ★ 2.5
Beastars Season 1Rated ★ 4.0
Cells at Work!!Rated ★ 4.0
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
BANANA FISHRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0