Series
Ratings
26
The Art of SarahRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
The Office Blind DateRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.5- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 2.5- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- 짱구는 못말려 1Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0