Series
Ratings
96
Made In Korea Season 1Rated ★ 2.5
Wednesday Season 2Rated ★ 2.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.5
Alien: EarthRated ★ 3.0
Takopii's Original SinRated ★ 3.5
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0
Vivy -Fluorite Eye's Song-Rated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 3.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.0