Series
Ratings
41
Ted LassoRated ★ 3.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 1.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Together: Treble WinnersRated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
How to Sell Drugs Online (Fast)Rated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 4.0