Series
Ratings
32
Worlds WithinRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0- 대학전쟁Rated ★ 3.5
- 저스트 메이크업Rated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Hell's ParadiseRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Mr. PlanktonRated ★ 3.5
A Virtuous BusinessRated ★ 3.0