Titles you rated
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5- 쇼미더머니12: 야차의 세계Rated ★ 2.5
Boyfriend on DemandRated ★ 2.5
Battle of FatesRated ★ 2.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
- EXchange Season 4Rated ★ 2.0
Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 2.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
Surely TomorrowRated ★ 2.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 2.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0