Series
Ratings
46
TamiouRated ★ 3.0
Breakfast and DinnerRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 3.0- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 2.5
I Will Be Your BloomRated ★ 2.0
Muchuu sa, Kimi niRated ★ 2.0
UnnaturalRated ★ 5.0
The Summer I Turned Pretty Season 2Rated ★ 3.0
The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 1.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 2.0