Series
Ratings
116
Slam DunkRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Do Not Say MysteryRated ★ 5.0
NANARated ★ 4.0
Lunch QueenRated ★ 4.0
Downton Abbey Season 6Rated ★ 4.0
Downton Abbey Season 5Rated ★ 4.0
Downton Abbey Season 4Rated ★ 5.0
Downton Abbey Season 3Rated ★ 5.0
Downton Abbey Season 2Rated ★ 5.0
Downton Abbey Season 1Rated ★ 5.0
Agatha Christie's PoirotRated ★ 5.0
Agatha Christie's PoirotRated ★ 5.0
Agatha Christie's PoirotRated ★ 5.0
Agatha Christie's PoirotRated ★ 5.0- Magical DoReMiRated ★ 3.0
Fushigi Yuugi: The Mysterious PlayRated ★ 3.5