Series
Ratings
109
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
2 Broke GirlsRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
The Outstanding WomanRated ★ 4.0
Jane the VirginRated ★ 3.5
Marvel's Luke CageRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 1.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.5
Grace and FrankieRated ★ 4.0
ArrowRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.0- 2 Broke GirlsRated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0