Series
Ratings
51
Full HouseRated ★ 3.0
Heart Signal Season 4Rated ★ 1.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 2.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
SeinfeldRated ★ 2.5
Temptation of WifeRated ★ 2.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 1.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.0
Heartbreak High Season 2Rated ★ 2.0
Good GirlsRated ★ 4.0
Heartbreak High Season 1Rated ★ 3.5
Good GirlsRated ★ 3.5
Good GirlsRated ★ 3.5
Good GirlsRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.5
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 3.0