Movies
Ratings
183
Shutter IslandRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 1.5
Death Becomes HerRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Queen CrabRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 1.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.5
A Bloody AriaRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0