Series
Ratings
39
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.5- DamoRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Dining TogetherRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 0.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 5.0- Battle of TonguesRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 2.0
Bridal MaskRated ★ 1.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 1.5
I Live AloneRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0