Movies
Ratings
428
Once We Were UsRated ★ 3.0
EternityRated ★ 3.5
King of ClonesRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
SubservienceRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The BankerRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.5
Our Souls at NightRated ★ 3.5
Indecent ProposalRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.0
Last SummerRated ★ 2.5
Another Simple FavorRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 2.5
AnoraRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
Irish WishRated ★ 3.0