Movies
Ratings
741
Mid90sRated ★ 4.5
YesterdayRated ★ 3.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
BatmanRated ★ 4.0
Railroad ManRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Midnight Diner 2Rated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 3.0
Jackie BrownRated ★ 3.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
The RuthlessRated ★ 2.5
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 3.5