Movies
Ratings
574- Operation Chromite: Extended EditionRated ★ 2.5
- ザ・タイタニックRated ★ 3.5
- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
To LiveRated ★ 3.5
Mutt BoyRated ★ 3.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.5- 18 - Eighteen NoirRated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
Run-OffRated ★ 1.5- SawRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5- Parasite: Black & White EditionRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 2.0
The Book of FishRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 1.5
The King's ManRated ★ 3.0
Feng ShuiRated ★ 2.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0