Movies
Ratings
622
Baby DriverRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Black MoneyRated ★ 2.0
Frozen IIRated ★ 2.5
ChefRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 2.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 2.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5