Series
Ratings
85
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
Orphan BlackRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 2.0
LostRated ★ 2.0
Z NationRated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 3.5
BigRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0