Series
Ratings
48
Hogu's LoveRated ★ 1.0
Feast of the GodsRated ★ 3.0
Ugly AlertRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 5.0
LastRated ★ 5.0
Smile AgainRated ★ 3.5
GiantRated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 5.0
Mr. BackRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
Orange MarmaladeRated ★ 1.0
BrainRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 2.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0