Titles you rated
Sing StreetRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
DivergentRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 4.0