Movies
Ratings
29
Iron ManRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The Bélier FamilyRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0