Series
Ratings
50
You're BeautifulRated ★ 5.0
MaskRated ★ 2.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.0
Into the White NightRated ★ 5.0
HERORated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.0
Incarnation of MoneyRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Vampire ProsecutorRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
HouseRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
Warm and CozyRated ★ 1.0
The Innocent ManRated ★ 1.0
Secret LoveRated ★ 2.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 5.0